Panasonic CF-54 — легкий, тонкий, укріплений
В асортименті техніки Panasonic важливе місце відводиться посиленим і захищеним ноутбукам, призначеним для експлуатації в польових умовах. Мобільні рішення компанії функціонують у повну міць там, де їхні аналоги, орієнтовані на масового користувача, не протримаються й декількох хвилин.
Panasonic CF-54 — укріплений ноутбук, який сама компанія позиціює як напівзахищений. Водночас пристрій є найлегшим і тонким представником свого сегмента. Якщо порівнювати його з конкурентом, що облягає, то CF-54 є в явному виграші — він на чверть легший і наполовину тонший.
Корпус моделі виготовлений із магнієвого сплаву, що вже стало традиційним для укріплених пристроїв компанії Panasonic. Він відповідає стандарту захисту MIL-STD-810G, завдяки чому вільно протистоїть несприятливим впливам і є стійким до ударів і вібрації. Магнієвий корпус захищає CF-54 не тільки зовні — завдяки його герметичності в безпеці є й начинка (стандарт IP5x).
Panasonic CF-54 — для виконання складних завдань у непростих умовах
Умови, у яких дитя Panasonic може експлуатуватися, не завжди передбачає наявність розетки, але для цієї моделі це й не страшно. CF-54 від одного заряду здатний безперервно пропрацювати 18 годин.
Діагональ дисплея в ноутбуці становить сенсорний IPS дисплей 14", а його роздільна здатність 1920х1080, що оптимально для таких розмірів. Покриття екрана — матове, і в польових умовах це куди краще глянцю: відбиття сонячних променів, як і відблиски, виключені, що гарантує гарне зображення того, що відбувається на екрані. За якісне відтворення візуального контенту в CF-54 відповідає 1 Гб інтегрованої відеопам'яті від Intel.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Країна виробник | Японія |
| Колір | Сірий |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Встановлення додатків, Налаштування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i5-5300U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | LED |
| Сенсорний екран | Так |
| Мультитач екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 620 |
| Об`єм відеопам'яті | 2048 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Наявність колонок | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Водонепроникний корпус, Кенсінгтонський замок, Металевий корпус, Стійкість до подряпин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 272 мм |
| Товщина | 29.8 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 19 061 ₴








