Багатофункціональний і універсальний сенсорний ноутбук-трансформер Dell Latitude 7400 2-in-1 - ноутбук із діагоналлю екрана 14.1», створений для максимальної продуктивності та ефективності, включає передові функції безпеки.
Потужність для будь-яких завдань
Використовуйте високу продуктивність процесора Intel Core. У виробі передбачено варіант зберігання даних на твердотільному накопичувачі, що дає змогу продуктивно працювати протягом усього дня.
Підключайтеся там, де вам подобається
Легко переміщайтеся перевантаженими робочими зонами завдяки засобам бездротового зв'язку, які дають змогу працювати у будь-якому місці.
Безперебійне живлення у дорозі
Працюйте у будь-яких умовах завдяки акумулятору, заряду якого вистачає на весь день.
Безліч портів
Ноутбук оснащений усіма необхідними портами, включно з USB 3.1, USB Type-C, HDMI, що дає змогу працювати з безліччю сучасних пристроїв.
Найкращий захист у своєму класі
Тільки корпорація Dell одночасно надає комплексні можливості шифрування, розширену автентифікацію та найсучасніші засоби захисту від шкідливих програм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Трансформер |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3500 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Модель процессора | Intel® Core™ i5-8365U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2666МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Сенсорный экран | Да |
| Мультитач экран | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel UHD Graphics 630 |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Объем видеопамяти | 1024 GB |
| Тип видеопамяти | SMA |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жестких диска | Нет |
| Интерфейс HDD | Serial ATA |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Объем SSD | 512 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 100 Мбит/с |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 4 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| ТВ тюнер | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Нет |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Наличие GPS | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.82 кг |
| Длина | 360 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Толщина | 22 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Ноутбук, батарея, блок питания |
- Цена: 14 945 ₴


