Флагманська модель Panasonic Toughbook CF-53 — повнорозмірний напівзахищений ноутбук має 14,0" екран і обладнана сучасним процесором 3-го покоління Intel® CoreTM i5-3240M vProTM, вологозахищену клавіатуру, USB 3.0 порти та корпус із магнієвого сплаву зі сталевими шарнірами, з ручкою для перенесення, корпус виготовлений із магнієвого сплаву, від нової батареї працює до 8 годин, залежно від режиму роботи (12 годин із додатковою батареєю), діапазон робочих температур: від -30 °C до +60
Стійкість до вібрації й ударів (MIL-STD 810G)
Стійкість до води та пилу (IP652, MIL-STD 810G)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 7 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i5-3340M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4000 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Об`єм відеопам'яті | 1696 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Два жорстких диска | Так |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | 3G (UMTS), EDGE, GSM/GPRS, Wi-Fi, Bluetooth, HSDPA |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI, COM-порт, Аудіо вихід/Навушники, Мікрофонний вхід |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Наявність колонок | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Наявність GPS | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Водонепроникний корпус, Кенсінгтонський замок, Металевий корпус, Стійкість до подряпин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 990 ₴







