Бізнес-захищений ультрабук з обертовим сенсорним екраном 12.5" Panasonic Toughbook CF-MX4
Компанія Panasonic випустила мобільний, легкий і стильний Toughbook CF-MX4 під керуванням ОС Windows 8.1 на базі Intel. Завдяки унікальній і надійній конструкції сенсорного дисплея, який може повертатися на 360° градусів і підтримує до десяти дотиків одночасно, пристрій може використовуватися в режимі ноутбука мобільними керівниками, яким необхідне традиційне введення за допомогою клавіатури, а також у режимі планшета мобільними професіоналами, яким потрібно вводити дані на ходу, дотримуючись пристрою однією рукою.
Відмітні риси ноутбуків Panasonic CF-MX4:
- Корпус ударостійкий із магнієвого сплаву
- Процесор Intel® CoreTM i5-5300U vProTM
- Оперативна пам'ять 4 ГБ або 8 ГБ
- IPS багатоточковий сенсорний дисплей діагоналлю 12.5 дюйма роздільною здатністю Full HD (1920 х 1080) точок з підтримкою до 10 дотиків одночасно
- Вбудований стилус із тонким наконечником
- Міцна конструкція з можливістю повороту екрана на 360° для роботи в режимі планшета
- Клавіатура та сенсорна панель захищені від проливання води
- Витримує падіння з висоти до 76 см і рівномірно прикладено зусилля в 100 кгс
- Повний набір бізнес-портів: два порти USB 3.0, LAN, SD-XC, VGA і HDMI
- Windows 8.1 Pro 64-розрядна
- Час автономної роботи до 13,0 годин із використанням стандартного акумулятора, з можливістю гарячої заміни
- Можливість гарячої заміни для безперервного використання
- Вага: 1,14 кг
- Товщина: 21 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Країна виробник | Японія |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i5-5300U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 12.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Сенсорний екран | Так |
| Мультитач екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 5500 |
| Об`єм відеопам'яті | 1024 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.25 кг |
| Довжина | 333 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримувані карти пам'яті | SDHC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 005 ₴











