Motion Computing — понад 10 років компанія спеціалізується на виробництві планшетних комп'ютерів. Компанія розташована в Остіні, США штат Техас.
Захищений ударостійкий комп'ютер має водонепроникний корпус, пилозахищений, вологозахищений. Планшет з високим ступенем міцності IP-54, MIL-STD-810F пристрій спокійно перенесе падіння з висоти на два метри, не боїться вологи, сонячного випромінювання, пилу та бруду. Конструкція підвищеної міцності забезпечує надійність у будь-яких, навіть найскладніших умовах — на виробництві, на складі або на вантажному майданчику.
Мобільний комп'ютер має вбудовану камеру з підсвіткою. Висока продуктивність і довговічність забезпечує легку та зручну роботу в промислових або польових умовах.
Якісний бездротовий зв'язок Передавання даних у режимі реального часу за допомогою вбудованого модуля Wi-Fi.
Гарна читаність у різних умовах освітлення.
Завдяки технології Gorilla Glass екран із легкістю витримує прямі удари важких предметів до 15-20 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motion |
| Країна виробник | США |
| Процесор планшета | Intel |
| Частота процесора | 3200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Діагональ екрану | 10 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×768 (XGA) |
| Тип сенсорного екрану | Резистивний |
| Мультитач екран | Ні |
| Операційна система | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Модель процесора | Intel® Core™ i7-3667U |
| Стан | Вживані |
| Пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR2 |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 32 Гб |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 10 |
| Тип екрану | TFT |
| Графічний чіпсет планшета | Intel GMA 3150 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Так |
| Роз'єм для док-станции | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Мультимедіа | |
| Камера | Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 256 мм |
| Ширина | 256 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 1500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Windows XP |
- Ціна: 5 145 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання











