| Характеристика | Значення |
| Тип/колір | Ноутбук/сірий металік |
| Процесор | Core2Duo L9300, 1667 MHz |
| Чипсет | н/д |
| Кількість ядер | 2 |
| Пам'ять | 2048 Mb, max: 4096 Mb, слотів: 2, DDR2 800 МHz |
| Операційна система | Windows XP, Windows VISTA Business, Windows 7 |
| Оптичний привод | немає |
| Жорсткий диск | 500 Gb, SATA |
| Швидкість обертання жорсткого диска | н/д |
| Пристрій для читання флешкарт | да |
| Підтримка карт пам'яті | да |
| Вбудовані колонки | да |
| Вбудований мікрофон | да |
| Пристрій введення | Touchpad, клавіатура, touch screen |
| Веб-камера | н/д |
| Особливості | Флагманська модель CF-30 — повнорозмірний ноутбук, який має всі сучасні засоби комунікації в повністю захищеному корпусі вагою 3,6 кг зі зручною ручкою для перенесення і слотом для змінних модулів (флопі-диск, DVD MultiDrive, ComboDrive або додаткова батарея). Жорсткий диск також легко виймається — можна прибрати його в сейф або використовувати кілька дисків для різних користувачів. |
| Додаткова інформація | корпус виготовлений із магнієвого сплаву, від нової батареї працює до 8 годин, залежно від режиму роботи (12 годин із додатковою батареєю) |
| Розміри, (ДхШхВ) | 302×287×71 (мм) |
| Вага | 3.74 (кг) |
| Дисплей | 13,3" (1024x768), XGA (сенсорний — touch screen) |
| Тип екрана | матовийсенсорний |
| Підсвітка екрана | лампи |
| Тип графічного контролера | вбудований |
| Графічний чипсет | Intel |
| Відеопам'ять | |
| LAN / Modem | Ethernet 10/100/1000 Мбіт/c |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi, Bluetooth |
| Інтерфейси | COM, VGA, IEEE1394 (FireWire), LAN, RJ11, USB 2.0: 3, Line out, Microphone in, Разъем для подключения PortReplicator / DockingStation, SecureDigital PCMCIA CardBus Type II ExpressCard/34 ExpressCard/5, 56k modem |
| Акумулятор | да |
| Комплектація | Ноутбук, стилус, батарея, блок живлення |
| Гарантія | 1 рік гарантії |
Докладну конфігурацію уточнюйте в менеджера. Характеристики можуть відрізнятися від представлених на сайті.
Характеристики
| Екран | |
|---|---|
| Роздільна здатність екрану | 1024×768 (XGA) |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Основні | |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows Vista |
| Ультрабук | Ні |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Колір | Сірий |
| Конструкція | Класичний |
| Тип | Ноутбук |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | Panasonic |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип процесора | Core 2 Duo |
| Частота процесора | 1667 МГц |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel GMA X3100 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Об`єм відеопам'яті | 1024 GB |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість комірок батареї | 2 |
| Підключення і зв'язок | |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Підключення до док-станції | Так |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), COM-порт, Аудіо вихід/Навушники, Мікрофонний вхід, FireWire |
| Мережеві адаптери | 3G (UMTS) |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Водонепроникний корпус, Кенсінгтонський замок, Металевий корпус, Стійкість до подряпин |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2048 MB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 160 GB |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Два жорстких диска | Ні |
| Тип диска | HDD |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 270 ₴


