| Характеристика | Значення |
| Тип/колір | Ноутбук/сріблястий |
| Бренд | Panasonic |
| Модель | Toughbook CF-53MK1 |
| Процесор | Intel® Core™ i5-2520M 2,50GHz |
| Кількість ядер | 2 (4 потока) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Оперативна пам'ять | 4096 Mb |
| Оптичний привод | DVD-RW |
| Жорсткий диск | 500 Gb |
| Тип жорсткого диска | SATA |
| Дисплей | 14,0", WXGA |
| Роздільна здатність дисплея | 1366x768 HD |
| Тип екрана | матовий, антивідблискове покриття |
| Операційна система | Windows 7 |
| Відеоадаптер | Intel® HD Graphics 3000 |
| Відеопам'ять | 1024 Mb |
| Пристрій для читання флешкарт | да |
| Підтримка карт пам'яті | SD |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Веб-камера | немає |
| Пристрій введення | Touchpad, клавіатура |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 802.11 b/g/ Bluetooth™ |
| Інтерфейси | 4xUSB 2.0, COM, VGA (D-Sub), Audion in/out, LAN, 2хPCMCIA |
| Акумулятор | да |
| Особливості | захищений дорожній ноутбук, з ручкою для перенесення, корпус виготовлений із магнієвого сплаву, від нової батареї працює до 8 годин, залежно від режиму роботи (12 годин із додатковою батареєю), діапазон робочих температур: від -30 °C до +60 Стійкість до вібрації й ударів (MIL-STD 810G) Стійкість до води та пилу (IP652, MIL-STD 810G) |
| Додаткова інформація | Флагманська модель CF-53 — повнорозмірний ноутбук, який має всі сучасні засоби комунікації в повністю захищеному корпусі вагою 3,72 кг зі зручною ручкою для перенесення і слотом для змінних модулів (флопі-диск, DVD MultiDrive, ComboDrive або додаткова батарея). Жорсткий диск також легко виймається — можна прибрати його в сейф або використовувати кілька дисків для різних користувачів. |
| Розміри, (ДхШхВ), мм | 350 x 280x 49 (мм) |
| Вага | 3.72 кг |
| Комплектація | Ноутбук, АКБ, Блок живлення |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 7 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 3000 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Об`єм відеопам'яті | 1696 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Два жорстких диска | Так |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | 3G (UMTS), Bluetooth, GSM/GPRS, Wi-Fi, EDGE |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 100 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI, COM-порт, Аудіо вихід/Навушники, Мікрофонний вхід |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Наявність колонок | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Наявність GPS | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Водонепроникний корпус, Кенсінгтонський замок, Металевий корпус, Стійкість до подряпин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 110 ₴






