Panasonic Toughbook CF-19 mk3 — повністю захищена модель подвійного призначення — ви можете користуватися нею як звичайним ноутбуком, а можете перевернути екран і перетворити її на TabletPC. Розмір екрана 10,4', вага — лише 2,1 кг! І водночас є всі засоби комунікації. Також можна легко вийняти (натиснувши одну клямку) або поміняти жорсткий диск. Додаткова інформація корпус виготовлений із магнієвого сплаву, захищений від вологи, пилу, вібрацій.
| Тип/колір | Ноутбук/мелік |
| Процесор | Core2Duo U9300, 1200 MHz |
| Чипсет | Intel Cantiga GS45 |
| Кількість ядер | 2 |
| Пам'ять | 4096 Mb, DDR2 |
| Операційна система | XP, Vista, Windows7 |
| Оптичний привод | немає |
| Жорсткий диск | 500 Gb, SATA |
| Швидкість обертання жорсткого диска | н/д |
| Пристрій для читання флешкарт | да |
| Підтримка карт пам'яті | SD |
| Вбудовані колонки | да |
| Вбудований мікрофон | да |
| Пристрій введення | Touchpad, клавіатура, Touchscreen, стилус |
| Веб-камера | немає |
| Особливості | CF-19 — повністю захищена модель подвійного призначення — ви можете користуватися нею як звичайним ноутбуком, а можете перевернути екран і перетворити її на TabletPC. Розмір екрана 10,4', вага — лише 2,1 кг! І водночас є всі засоби комунікації. Також можна легко вийняти (натиснувши одну клямку) або поміняти жорсткий диск. |
| Додаткова інформація | корпус виготовлений із магнієвого сплаву, захищений від вологи, пилу, вібрацій |
| Розміри, (ДхШхВ) | 271 x 216 x 49 (мм) |
| Вага | 2,1 (кг) |
| Дисплей | 10,4", XGA (Touchscreen) |
| Тип екрана | матовий |
| Підсвітка екрана | лампи |
| Тип графічного контролера | вбудований |
| Відеопам'ять |
Intel HD |
| LAN / Modem | Ethernet 10/100 Мбіт/c |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi, Bluetooth, 3G (GPS-опціонально) |
| Інтерфейси | COM, 2xUSB 2.0, VGA (D-Sub), 1394, вихід аудіо/навушники, LAN, 2xPCMCIA, приймач SIM-карток |
| Акумулятор | Під час роботи з новою батареєю до 8 годин, залежно від режиму роботи |
| Комплектація | ноутбук, стилус, батарея, блок живлення |
Характеристики
| Графіка | |
|---|---|
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Основні | |
| Стан | Вживані |
| Встановлена ОС | Windows 7 |
| Ультрабук | Ні |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Колір | Сірий |
| Конструкція | Трансформер |
| Тип | Ноутбук |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | Panasonic |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 100 Мбіт/с |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, GSM/GPRS, Wi-Fi, 3G (UMTS) |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), COM-порт, Аудіо вхід, Аудіо вихід/Навушники, Мікрофонний вхід |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 10.4 дюйм |
| Підтримка 3D | Ні |
| Мультитач екран | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1024×768 (XGA) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип процесора | Core 2 Duo |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Чіпсет | Intel GS45 |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Наявність GPS | Ні |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Водонепроникний корпус, Кенсінгтонський замок, Металевий корпус, Стійкість до подряпин |
| Оперативна пам'ять | |
| Частота пам'яті | 533 МГц |
| Тип оперативної пам'яті | DDR2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Максимальний об'єм пам'яті | 4 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Мультимедіа | |
| Наявність колонок | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Веб-камера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Розміщення оптичного приводу | В базі розширення |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Довжина | 271 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Товщина | 49 мм |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ноутбук, стилус, блок живлення |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 0 |
| Мережеві | SSD 128 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 250 ₴


